Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Pisz z pucharem

Drużyny Nadleśnictwa Pisz, KPP Pisz, Żołnierzy 15 GBZ oraz KPPSP w Piszu rywalizowały w IV Charytatywnym Turnieju Służb Mundurowych w Halową Piłkę Nożną w piątek, 13 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu.

Cel szczytny, gdyż zebrane środki przekazano osobom niewidomym i niedowidzącym PZN Koło w Piszu. Głównym punktem turnieju, który, były towarzyskie mecze piłkarskie. Podczas przerw prowadzono aukcję charytatywną, odbył się koncert zespołu „Rostkowianki”, przeprowadzono również konkurs strzelecki z wykorzystaniem trenażera dla osób niewidomych, gdzie muszkę i szczerbinkę zastępuje dźwięk.

Ostatecznie, chociaż nie o zwycięstwo chodziło, piłkarską rywalizację wygrała drużyna Nadleśnictwa Pisz. Ostatnie, czwarte miejsce zajęli strażacy, druhom trzeba jednak oddać honor, gdyż wezwanie do pożaru lasu pod Wejsunami pozostawiło na boisku połowę drużyny. Pomimo tego, strażacy dali radę i wygrali za, to konkurs strzelecki.

Organizatorzy dziękują wszystkim instytucjom, firmom, osobom, darczyńcom, które przyczyniły do przeprowadzenia i uczestniczyły w charytatywnej akcji.