Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśniczy Nadleśnictwa Pisz Robert Trąbka otrzymał Honorowego Wilka Piskiego 2017

10 października w Piskim Domu Kultury odbyła się XIII Edycja Gali Wilka i Wilczka Piskiego. Zgodnie z tradycją uhonorowano niezwykłe osobowości, sportowców, przedsiębiorców oraz instytucje z czterech gmin powiatu piskiego.

Oprócz tytułów w pięciu głównych kategoriach, Wilczków Piskich oraz Honorowych Wilków Piskich, Kapituła przyznała też trzy „Wilki” specjalne.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Pisz Robert Trąbka za postawę godna pochwały i propagowania otrzymał Honorowego Wilka Piskiego 2017. Honorowy tytuł otrzymał także Klaus Dieter Rauhut, Dyrektor Generalny Urzędu w Eggebek w Niemczech.

Po raz pierwszy w historii „Wilka Piskiego” specjalnym Grand Prix za 20-lecie działalności, wraz z żoną Jagienką, nagrodzono Wojciecha Kass, dyrektora Muzeum K.I.Gałczyńskiego w Praniu.

13 Edycja Gala Wilka i Wilczka Piskiego 2017 była też okazją do wręczenia Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które otrzymali Tadeusz Maconko, nauczyciel i sportowiec oraz Andrzej Nowicki, Starosta Piski.

Uroczystość zwieńczył klimatyczny koncert Hanny Banaszak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym Wilkom i Wilczkom piskim.